Serverler Pvp Pvpserverler Pvp metin2 Metin2 pvp server tanıtımları
Forumumuz TAŞINMIŞTIR

http://www.pvpserverlerfrm.com
Forumumuz TAŞINMIŞTIR

http://www.pvpserverlerfrm.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

SabotaJMT2 ZombiMap/Binek/EventLi/RESİMLİ ANLATIM İÇERİ GİRRRR HAMACHİSİZ

2 posters
YazarMesaj
sezaixx
Üye
Üye
sezaixx

SabotaJMT2 ZombiMap/Binek/EventLi/RESİMLİ ANLATIM İÇERİ GİRRRR HAMACHİSİZ Shanex10
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2
SabotaJMT2 ZombiMap/Binek/EventLi/RESİMLİ ANLATIM İÇERİ GİRRRR HAMACHİSİZ Shanex11
<b>Rap Gücü</b> Rap Gücü : 6
SabotaJMT2 ZombiMap/Binek/EventLi/RESİMLİ ANLATIM İÇERİ GİRRRR HAMACHİSİZ Shanex11
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/11/10
SabotaJMT2 ZombiMap/Binek/EventLi/RESİMLİ ANLATIM İÇERİ GİRRRR HAMACHİSİZ Shanex12
SabotaJMT2 ZombiMap/Binek/EventLi/RESİMLİ ANLATIM İÇERİ GİRRRR HAMACHİSİZ Reklam11

SabotaJMT2 ZombiMap/Binek/EventLi/RESİMLİ ANLATIM İÇERİ GİRRRR HAMACHİSİZ Empty
MesajKonu: SabotaJMT2 ZombiMap/Binek/EventLi/RESİMLİ ANLATIM İÇERİ GİRRRR HAMACHİSİZ   SabotaJMT2 ZombiMap/Binek/EventLi/RESİMLİ ANLATIM İÇERİ GİRRRR HAMACHİSİZ Empty18th Kasım 2010, 01:45

Pwp ServerLer Arasinda En Kaliteli Lagsiz Zevkli En EğlenceLi Oyunu ' SabotaJMT2 Tanıtımına HoşGeldiniz...

Serverde ÖrnekLeri Size AcıklayaLım ';

1=KesinLikle 7/24 Acıktır
2=4000 Kişiye Kadar 0 Lag Garanti Veriyoruz
3=Yeni Binekler Mevcuttur.
4=Zombi Bölümü Mevcuttur.
5=Yüzük İle Bulundugun Yerden İstedigin Yere Isınlana Bilirsin (ISINLANMA YUZUGU )
6=%100 Hersey Her Npc'Ler Türkcedir.
7=Azrail KatLari Aciktir Azraile Kadar KesinLikle Oyundan Atmaz
8=Her Yerde (Vadi,Çöl,SohanDagı,Orman) Bu Maplar'da Metin Kesildiginde 3 Dk Snra Baska Bi Yerde Yenilenecektir.
9=7/20 Halinizden Anlayan Duyarli GM Vardir.
10=Haftada Bir Kez üç yol savaşı yapılmakda ve hafta 2 kezde bilgi yarışması (hediyeli) düzenlemekdedir.
11=Droplar 7/24 1000 Aciktir..1000x Exp , 1000x Drop , 1000x Yang
12=Haftada Bir Kez üç yol savaşı yapılmakda ve hafta 2 kezde bilgi yarışması (hediyeli) düzenlemekdedir.
13=Server Kapanirmi Sorusunu Düsünen Arkadaslara Cevab Veriyorum : 1 Sene Lik Sözleşmesi Vardir , Zaten 1 Seneye Kadar Hayatta Kalacagimiz Belli Deyil Smile
14=Serverimiz de Boss ' a Dönüsme Vardir 2 M Ye İstediginiz Boss ' a Dönüse Biliyorsunuz
15=Krallıklara IsınLama Npc Si Vardir
16=Her Ulkeye Ait Event Bölgesi Vardir Her Saat Event Yapılır
17=Serverimiz de 120 Silahlari Mevcuttur .
18=Buz Cadısı , Su Ejderhasi Tüm BossLar Aktif Tir İçLrinden 120 Silahlari Çıkabilir .

Zevkli Kaliteli Güvenli Bir Oyun Arıyorsaniz KesinLikLe SabotaJMT2 Yi Ziyaret Ediniz.

NOT : İLK 127 Level Olana Hediye Verilecektir....

Lütfen GM Lerimizden İtem İstemeyin .

SabotaJMT2 Ana Sayfa : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
SabotajMT2 Oyunu İndirme Link : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
SabotaJMT2 SıraLama : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
SabotaJMT2 Kayıt Olma : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Destek Msn Adresimiz : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Sizden Ricam Yardım İstemeyiniz.

Oyundan SSLer Wink

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Elimden Bu Kadari Geldi SabotaJMT2 Oyunda Ki Tüm SS Ler Ve AcıkLamayi Size Yaptim İyi Oyunlar....
Hemato
Adminıstarator

Adminıstarator
Hemato

SabotaJMT2 ZombiMap/Binek/EventLi/RESİMLİ ANLATIM İÇERİ GİRRRR HAMACHİSİZ Shanex10
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 282
<b>Rap Gücü</b> Rap Gücü : 20715
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/08/10
<b>Yaş</b> Yaş : 29
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek SabotaJMT2 ZombiMap/Binek/EventLi/RESİMLİ ANLATIM İÇERİ GİRRRR HAMACHİSİZ Shanex11
<b>Nerden</b> Nerden : Ä°stanbul
SabotaJMT2 ZombiMap/Binek/EventLi/RESİMLİ ANLATIM İÇERİ GİRRRR HAMACHİSİZ Shanex12
SabotaJMT2 ZombiMap/Binek/EventLi/RESİMLİ ANLATIM İÇERİ GİRRRR HAMACHİSİZ Reklam11

SabotaJMT2 ZombiMap/Binek/EventLi/RESİMLİ ANLATIM İÇERİ GİRRRR HAMACHİSİZ Empty
MesajKonu: Geri: SabotaJMT2 ZombiMap/Binek/EventLi/RESİMLİ ANLATIM İÇERİ GİRRRR HAMACHİSİZ   SabotaJMT2 ZombiMap/Binek/EventLi/RESİMLİ ANLATIM İÇERİ GİRRRR HAMACHİSİZ Empty18th Kasım 2010, 08:16

forumumuz tasınmıstır

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://pvpserverlerfrm.forum.st

SabotaJMT2 ZombiMap/Binek/EventLi/RESİMLİ ANLATIM İÇERİ GİRRRR HAMACHİSİZ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SabotaJMT2 ZombiMap/Binek/EventLi/RESİMLİ ANLATIM İÇERİ GİRRRR HAMACHİSİZ
» Karahan Online Resimli Uzun Anlatım(Resimli)
»  KRALIYETLI HAMACHISIZ PVP YALAN DEGIL GERCEK GIR ICERI...!
» Knight private server kurulumu resimli anlatım - private server kurulumu resimli anlatım
» udobot v5 resımlı anlatım